Next Gamesin tietojen mukaan seuraavat analyytikot ja pankkiiriliikkeet seuraavat yhtiötä sijoituskohteena. Next Games ei vastaa heidän arvioistaan eikä suosituksistaan.

Danske Bank

Olli Eloranta
+358 10 236 4722
olli.eloranta@danskebank.com

Sharish Aziz
+46 8 568 80569
shaz@danskebank.se

Fredrik Lithell
+46 8 568 80641
fredrik.lithell@danskebank.se

Evli

Jerker Salokivi
+358 9 4766 9149
jerker.salokivi@evli.com

Inderes Oy

Sauli Vilen
+358 44 0258908
sauli.vilen@inderes.fi

Atte Riikola
+358 44 5934500
atte.riikola@inderes.fi

Nordea

Sami Sarkamies
+358 9 5300 5176
sami.sarkamies@nordea.com

Veikkopekka Silvasti
+358 953007867
veikkopekka.silvasti@nordea.com